Партнерство

Партнерство — це регулярна довгострокова підтримка діяльності Мальтійської служби допомоги заради гарантування посильної систематичної і послідовної допомоги дітям з інтернатів та сиротинців, бідним і одиноким людям похилого віку, особам з особливими потребами.

Партнерство з Мальтійською службою допомоги корисне як для бізнесу, так і для потребуючих:

– компанії-партнери Мальтійської служби допомоги отримують можливість проявити свою соціальну відповідальність і надати цільову допомогу потребуючим;

-співпраця з бізнес-компаніями допомагає Мальтійській службі інформувати про діяльність благодійної організації на абсолютно різних рівнях, доносить ідею важливості допомоги потребуючим та знедоленим до різних людей, а також збирати засоби на розробку, втілення та підтримку соціальних проектів у Львівській області.

Ви можете обрати цільове призначення допомоги:

– вільний внесок (цільове призначення пожертви визначає МСД в залежності від актуальних потреб);

– діти з інтернатів і сиротинців;

– особи похилого віку;

Ви можете обрати довільну періодичність внеску:

– місяць;

– квартал;

– рік;

Чому вам варто співпрацювати саме з нами?

Мальтійска служба допомоги є спадкоємицею 900-літньої традиції Мальтійського Ордену, з 20-ти річним успішним досвідом праці в Україні. Мальтійська служба має поважне реноме у суспільстві. Ми професійно володіємо інформацією у своїй сфері діяльності, забезпечуєм якість і прозорість у реалізації своїх проектів, які активно висвітлюємо в медіа.

img

 

    Залиште свій номер телефону і ми з вами зв’яжемось