Перша допомога

Мальтійська служба проводить курси з Першої допомоги для усіх, хто усвідомлює потребу вміти надавати допомогу та бути готовим до різних невідкладних ситуацій у житті.

Головний акцент ми робимо на здобутті практичних навиків, адже в критичній ситуації людина повинна діяти швидко та правильно. Саме тому всі тренувальні вправи виконуються таку кількість разів, яка необхідна слухачеві для правильного надання допомоги.

img

Тренінг триває 8 годин для кожної групи з 10 слухачів. Ми працюємо як з поодинокими бажаючими здобути знання, так і зі сформованими групами. Маємо досвід корпоративного навчання, коли курс проходять усі працівники компанії.

Програма курсу відповідає нормам Європейської ради реанімації та законодавству України та включає в себе:

– безпеку при наданні першої допомоги, в тому числі і юридичну;

– виявлення потерпілого;

– відмежування від небезпеки;

– екстрений виклик;

– серцево-легеневу реанімацію (дорослих та дітей);

– зупинку кровотечі;

– травми (переломи, вивихи, забої);

– сторонні тіла в дихальних шляхах;

– судоми, в тому числі епілепсію;

– захворювання серцево-судинної системи (інфаркт);

– інсульт;

– переохолодження, обмороження;

– тепловий удар;

– опіки.

Мальтійська служба допомоги має великий досвід у навчанні з першої допомоги, адже такі тренінги ми проводимо з 1993 року.

Викладачами є волонтери=рятувальники, котрі пройшли навчання з кваліфікованої першої допомоги, мають сертифікатами європейського зразка, що дає їм можливість бути рятувальниками навіть на території Євросоюзу.

Окрім навчання першої допомоги наші рятувальники чергують на марафонах, прощах, спортивних заходах, а також на Світових днях молоді (Краків) та на прощі в Меджигор’є (Боснія та Герцеговина). Це дає їм можливість у навчанні розглядати реальні випадки, коли вони надавали першу  допомогу потребуючим.

Для участі у навчанні заповність реєстраційну форму:

Заповнити